|
उत्पाद विवरण:
|
| नाम: | टीएफटी एलसीडी प्रदर्शन | पैनल आकार: | 32 " |
|---|---|---|---|
| संकल्प: | 1920*1080 | चमक: | 2000 (टाइप) |
| संचालन तापमान।: | -20-70 ℃ | सक्रिय क्षेत्र: | 698.4*392.85 मिमी |
| रूपरेखा आयाम: | 731.9*431.4*56मिमी | ||
| प्रमुखता देना: | 32 inch TFT display with backlight customization,High brightness LCD display for outdoor use,LCMA-RX0320GB06-Z200 TFT display with warranty |
||
| Attribute | Value |
|---|---|
| Name | TFT LCD Display |
| Panel Size | 32" |
| Resolution | 1920*1080 |
| Brightness | 2000 (Typ.) |
| Operating Temp. | -20-70℃ |
| Active Area | 698.4*392.85mm |
| Outline Dimension | 731.9*431.4*56mm |
| Brand | Rogin |
| Series | LCD Display |
| Panel Size | 32 inch |
| Model | LCMA-RX0320GB06-Z200 |
| Brightness | 2000 |
| Power Consumption | 120W |
| Resolution | 1920*1080 |
| Active Area | 698.4*392.85mm |
| Overall Size | 731.9*431.4*56mm |
| Viewing Angle | 89/89/89/89 |
| Interface Definition | LVDS (2 ch, 8-bit) |
| Backlight Type | WLED |
| Contrast Ratio | 1200:1 |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Touch Panel | Without |
| Operating Temperature | -20~70 ℃ |
व्यक्ति से संपर्क करें: Kelvin Zhu
दूरभाष: +86 15919061504
समग्र रेटिंग
रेटिंग स्नैपशॉट
निम्नलिखित सभी रेटिंग का वितरण हैसभी समीक्षाएँ